Lagom
House Of Experience

 

|
top

 

Whisky Talks

Whisky Mentörü Barış Mercan ile her ay gerçeklerştirdiğimiz WhiskyTalks tadımımız viski kültürünü seven ve farklı konuları derinlemesine öğrenmek isteyenler için ideal olmakla beraber, viski kültürünü merak eden ve farklı viskileri keşfetmek isteyen giriş seviyesindeki katılımcılar için de uygun bir başlangıç noktası olacaktır.

🥃 Viski kültürüne dair her şeyin konuşulduğu bu eğitim; viski tarihi, üretim süreçleri, ve farklı viski türleri gibi konuların yer aldığı oldukça zengin bir anlatımla başlıyor.

Anlatım sonrasında Barış Mercan’ın etkinliğe özel seçtiği birbirinden farkılı viskiler tadılıyor. Bu sırada viski tadımının inceliklerine ve aromaların bizleri çıkardığı yolculuğa odaklanırken aynı zamanda ülkeler, bölgeler ve markalar arasındaki farklılıkları ve bu farklılıklara neden olan faktörleri konuşuluyor. Bu anlatımla beraber eğitmenimiz Barış Mercan’ın İskoçya başta olmak üzere farklı ülkelerde yaptığı gezilerden perde arkası bilgileri ve keyifli hikayeleri dinleyecek, Anlatım boyunca soru-cevaplarla viski kültürüne dair merak ettiklerinizi keyifli bir sohbet eşliğinde konuşacaksınız. Lagom etkinlik takvimini takip etmeyi unutma!
Etkinliğe katılım hakkında bilgi almak ve rezervasyon yapmak isterseniz bizlere DM aracığıyla veya 0530 173 53 01 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Date:

Sohbete başla
💬 Rezervasyon & iletişim
Merhaba 👋 Lagom'a Hoşgeldiniz
Size Yardımcı Olabilir miyiz?